Szukaj:  

O nas

Biuro Rzeczoznawstwa i Ekspertyz Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego AUTO-MEX powstało w 1993 roku.

Właścicielem firmy jest osoba prywatna – Tomasz Szarzyński.
Firma w pierwszym etapie działalności stawiała duży nacisk na usługi rzeczoznawcze oraz pośrednictwo w handlu samochodami. Przez kolejne lata do zakresu oferowanych usług dołączono pośrednictwo ubezpieczeniowe.

W 1996 roku powstało równoległe Biuro Rzeczoznawcze AUTO-EXPERT o takim samym profilu i zakresie usług. Właścicielem firmy była osoba prywatna – Zbigniew Szarzyński.

W 1996 roku obie firmy zostały członkiem wspierającym Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego w Katowicach (obecnie: Stowarzyszenie Rzeczoznawców Motoryzacyjnych i Maszynowych oraz Biegłych POLEKSMOT w Katowicach – członek zwyczajny i wspierający Polskiego Związku Motorowego).
Obecnie na rynku funkcjonuje firma AUTO-MEX oferując swoje usługi w zakresie rzeczoznawstwa motoryzacyjnego, ruchu drogowego oraz ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
Wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, że obecnie firm współpracuje z wieloma podmiotami państwowymi, gospodarczymi i prywatnymi oferując szeroki wachlarz usług.

Jak do nas trafić

Wcześniej możesz zadzwonić

Tomasz Szarzyński     +48 606 913 876
Zbigniew Szarzyński   +48 502 201 788